8 Stuks Nozzle-Blokkeerpluggen voor Flashforge Creator 5 Creator 5 Pro 3D-Printeronderdelen, Duurzame Hotend-Plug
Op voorraad
Waarom je van winkelen bij OnBuy zult houden:
- Verdien Cashback bij elke aankoop – gebruik het meteen voor je volgende bestelling
- Gratis levering – op miljoenen artikelen op de hele site
- Klanten vertrouwen ons – 136,000 beoordelingen met de score “Uitstekend”
Prijzen zijn inclusief btw.
Rentevrije betaalopties beschikbaar
Bekijk de volledige productbeschrijving & details
Bezorging: Standaard (€ 5,56) | ma. 26ste - za. 31ste okt.
Verkocht door: Wij hebben wat u zoekt
Retourzendingen: 30 dagen
180 dagen betalingsbescherming
Samenvatting
- Deze kit is ontworpen voor de afmetingen van de stekkerhouder van de voor Flashforge Creator 5 en Creator 5 Pro C5 en kan zonder aanpassingen worden geïnstalleerd.
- Afsluitplug voor sproeierblokkering
- voor Flashforge Creator 5
- Montage van de sproeierblokkering
- Spuitmondblokkering voor Creator 5 Pro
8 Stuks Nozzle-Blokkeerpluggen voor Flashforge Creator 5 Creator 5 Pro 3D-Printeronderdelen, Duurzame Hotend-Plug Beschrijving
Deze kit is ontworpen voor de afmetingen van de stekkerhouder van de voor Flashforge Creator 5 en Creator 5 Pro C5 en kan zonder aanpassingen worden geïnstalleerd.
Door restmateriaal van de spuitmondjes te verwijderen, worden kleurmenging en zichtbare vervuilingslijnen voorkomen, waardoor de consistentie van meerkleurige afdrukken aanzienlijk verbetert.
Telkens wanneer de printkop beweegt en aanmeert, passeert deze de nozzle-afscherming om automatisch overtollig filament te verwijderen.
Deze continue reinigingsactie helpt draadjesvorming, klontjes en ongelijkmatige extrusie te verminderen, waardoor de spuitmondjes van de Creator 5 / 5 Pro schoner blijven en minder snel verstoppen tijdens lange, onbeheerde printruns.
Dit anti-lekblok is vervaardigd uit hoogwaardig, hittebestendig materiaal en is bestand tegen langdurige blootstelling aan hoge temperaturen in de buurt van de hotend.
Door verschillen in productbatches kunnen er kleine verschillen zijn in uiterlijk, kleur en opdruk. Deze verschillen hebben echter geen invloed op het gebruik.
Kleur: Zoals afgebeeld
Materiaal: kunststof
Inhoud van de verpakking:
8 * Afsluitplug voor sproeierblokkering
Details
| OPC | PYHRNGV |
|---|---|
| Codes | 4711904373836 (EAN) |
| Product- en veiligheidsinformatie |
Productgegevens
| Height | 4cm |
|---|---|
| Width | 5cm |
| Length | 6cm |
| Weight | 0.06kg |
| Colour | Zoals Weergegeven |
| Material | Kunststof |
Vergelijk verkopers voor 8 Stuks Nozzle-Blokkeerpluggen voor Flashforge Creator 5 Creator 5 Pro 3D-Printeronderdelen, Duurzame Hotend-Plug
- Nieuw van € 38,15
| Verkoper | Beoordelingen | Garantie | Retourneren | Prijs | Bezorging | Totaal | Aantal |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Verzonden vanuit:
|
(182 beoordelingen) | - |
30 dagen
Gratis retourneren Nee
|
€ 32,59
|
+€ 5,56 Delivery
Geschatte bezorging:
26ste-31ste okt.
|
€ 38,15
|
Verdien terwijl je shopt met directe Cashback op alles.
Zonder addertjes, zonder kosten
- Uitbetaald op je OnBuy-account
- Besteed het bij je volgende aankoop
- Bewaar het of neem het op
Word een Cashback VIP
Slechts 1 aankoop ontgrendelt grotere deals en betere tarieven