-MAX4466 Elektretmicrofoonversterkersensor met instelbare versterking
Op voorraad
Waarom je van winkelen bij OnBuy zult houden:
- Verdien Cashback bij elke aankoop – gebruik het meteen voor je volgende bestelling
- Gratis levering – op miljoenen artikelen op de hele site
- Klanten vertrouwen ons – 126,000 beoordelingen met de score “Uitstekend”
Prijzen zijn inclusief btw.
Rentevrije betaalopties beschikbaar
Bekijk de volledige productbeschrijving & details
Bezorging: Standaard (Gratis) | ma. 22ste - za. 27ste jun.
Verkocht door: YOU NEED
Retourzendingen: 30 dagen
180 dagen betalingsbescherming
Meest populair in Camera microfoons
-MAX4466 Elektretmicrofoonversterkersensor met instelbare versterking Beschrijving
-MAX4466 Elektretmicrofoonversterker met sensor en instelbare versterking
Voeg een oor toe aan je project met deze goed ontworpen elektretmicrofoonversterker. Deze volledig geassembleerde en geteste printplaat wordt geleverd met een 20-20 kHz elektretmicrofoon die erop gesoldeerd is.
Voor de versterking gebruiken we de MAX4466, een op-amp die speciaal is ontworpen voor deze delicate taak! De versterker heeft onderdrukking van voedingsruis, waardoor deze versterker echt goed klinkt en lang niet zo ruisig of krakend is als andere microfoonversterkers die we hebben getest!
Deze breakout is het meest geschikt voor projecten zoals stemvervormers, audio-opname/sampling en audio-reactieve projecten.
Aan de achterkant bevindt zich een kleine trimmerpotmeter om de versterking aan te passen. Je kunt de versterking instellen van 25x tot 125x.
Dat komt neer op ongeveer 200 mVpp (bij een normaal spreekvolume op ongeveer 15 cm afstand), wat goed is voor aansluiting op apparaten die een 'lijnniveau'-ingang verwachten zonder clipping, of tot ongeveer 1 Vpp, perfect voor het uitlezen van een ADC van een microcontroller. De uitgang is rail-to-rail, dus als het geluid hard wordt, kan de uitgang tot 5Vpp gaan!
Gebruik is eenvoudig:
sluit GND aan op aarde en VCC op 2,4-5VDC.
Gebruik voor de beste prestaties de "stilste" voeding die beschikbaar is (op een versterker is dit de 3,3V-voeding).
Het audiosignaal komt uit de OUT-pin.
De uitgang heeft een DC-bias van VCC/2, dus wanneer het geluid perfect stil is, is de spanning constant VCC/2 volt (het is DC-gekoppeld).
Als de audioapparatuur die u gebruikt AC-gekoppelde audio vereist, plaats dan een condensator van 100 µF tussen de uitgangspin en de ingang van uw apparaat.
Als u aansluit op een audioversterker met differentiële ingangen of ontkoppelingscondensatoren, is de condensator van 100 µF niet nodig.
De uitgangspin is niet ontworpen om luidsprekers of iets anders dan de kleinste in-ear koptelefoons aan te sturen - u hebt een audioversterker nodig. (zoals een 3,7W stereo-versterker) als je de versterker rechtstreeks op de luidsprekers wilt aansluiten.
Als je verbinding maakt met een pin van een microcontroller, heb je geen versterker of ontkoppelcondensator nodig - sluit de OU aan.
Details
| OPC | PTHFFQF |
|---|---|
| Merk | unbrand |
| Codes | 9152359532792 (EAN) |
Vergelijk verkopers voor -MAX4466 Elektretmicrofoonversterkersensor met instelbare versterking
- Nieuw van € 16,44
| Verkoper | Beoordelingen | Garantie | Retourneren | Prijs | Bezorging | Totaal | Aantal |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Verzonden vanuit:
|
(51 beoordelingen) | 1 maand |
30 dagen
Gratis retourneren Nee
|
€ 16,44
|
+Free Delivery
Geschatte bezorging:
22ste-27ste jun.
|
€ 16,44
|
Verdien terwijl je shopt met directe Cashback op alles.
Zonder addertjes, zonder kosten
- Uitbetaald op je OnBuy-account
- Besteed het bij je volgende aankoop
- Bewaar het of neem het op
Word een Cashback VIP
Slechts 1 aankoop ontgrendelt grotere deals en betere tarieven