12V deler spenningsregulator passer til Lombardini Saprisa Ruggerini

Ny

På lager

Derfor vil du elske å handle hos OnBuy:

  • Tjen Cashback på hvert kjøp – bruk det umiddelbart på din neste bestilling
  • Gratis levering – på millioner av varer på hele nettstedet
  • Kunder elsker oss – 137,000 anmeldelser med vurderingen “Utmerket”

Se full produktbeskrivelse og detaljer

664,03 kr
896,44 kr 26 % rabatt!
GRATIS levering
1% Tjen 6,64 kr med én gang Les mer
Legg i handlekurv

Prisene for varer solgt av OnBuy inkluderer mva.

Rente- og gebyrfri delbetaling tilgjengelig

Se full produktbeskrivelse og detaljer

Levering: Standard (Gratis) | man 16. - lør 21. nov

Solgt av: Zemaoxia

Returer: 30 dager

180 dagers betalingsbeskyttelse

Legg i handlekurv

Du vil kanskje også like

Beskrivelse og detaljer

Sammendrag

  • 12V spenningsregulator
  • Spenningsregulator for Lombardini
  • ED0073622290
  • Regulator
  • ED0073622940

12V deler spenningsregulator passer til Lombardini Saprisa Ruggerini Beskrivelse

Tilstand: 100 % ny
Erstatningsdelenummer: ED0073622280 ED0073622940 ED0073624040 ED0073624070

Passer til:
For ED0073622280
For ED0073622940
For ED0073624040
For ED0073624070
For LOMBARDINI 7362056
For LOMBARDINI 7362066
For LOMBARDINI 7362158
For LOMBARDINI 7362195
For LOMBARDINI 7362196
For LOMBARDINI 7362228
For LOMBARDINI 7362238
For LOMBARDINI 7362255
For LOMBARDINI 7362294
For LOMBARDINI 7362404
For LOMBARDINI 7362407
For RUGGERINI 2072208 0073622940
For RUGGERINI 0073624040
For RUGGERINI 0073624070
For SAPRISA 4136
For SAPRISA 4172
For SAPRISA 4175
For SAPRISA 4175
For SAPRISA 7
For SAPRISA 7
17 />For SAPRISA 7155
Farge:Som vist
Materiale: ABS + metall

Pakkens innhold:
1 * Regulator likeretter

Kun innholdet ovenfor i pakken, andre produkter er ikke inkludert.
Merk: Lysrefleksjon og forskjellige skjermer kan føre til at fargen på varen på bildet avviker litt fra den virkelige varen. Tillatt målefeil er +/- 1-3 cm.

[OnBuy.com]

Detaljer

OPC PMCWQZV
Koder 4851114146971 (EAN)
Produkt- og sikkerhetsinformasjon

Produktbilder

12V deler spenningsregulator passer til Lombardini Saprisa Ruggerini 1
12V deler spenningsregulator passer til Lombardini Saprisa Ruggerini 2
12V deler spenningsregulator passer til Lombardini Saprisa Ruggerini

Sammenlign selgere for 12V deler spenningsregulator passer til Lombardini Saprisa Ruggerini

  • Ny fra 664,03 kr
Selger Vurderinger Garanti Returer Pris Levering Totalt Antall
Sendt fra: China
(191 anmeldelser)
-
30 dager
Gratis retur Nei
664,03 kr
+Free Delivery
Estimert levering: 16-21 nov
664,03 kr
Legg i handlekurven

Tjen mens du handler med umiddelbar Cashback på alt.

Ingen binding, ingen kostnad

  • Utbetalt til OnBuy-kontoen din
  • Bruk det på neste kjøpet ditt
  • Spar den eller ta den ut

Bli en Cashback VIP

Bare 1 kjøp gir deg større rabatter og bedre priser

Ressurser for sikkerhet og produkt

Sikkerhetsbilder og dokumenter

Beklager, denne informasjonen er ikke tilgjengelig akkurat nå. Vi samarbeider med selgeren for å oppdatere denne delen så snart som mulig, så sjekk gjerne igjen senere.

Informasjon om produsent

Informasjon om produktets produsent.

Merk: Dette er ikke forhandlerens kontaktinformasjon, så ikke send varer i retur til denne adressen.

SHENZHEN JIUJIU SHISHANGSHIPIN LTD

801, No. 678, Sungang Village, Baogang Road, Sungang Community, Sungang Street, Luohu District, Shenzhen
Kina
+86 18813863989

[email protected]

Ansvarlig person i EU

Beklager, denne informasjonen er ikke tilgjengelig akkurat nå. Vi samarbeider med selgeren for å oppdatere denne delen så snart som mulig, så sjekk gjerne igjen senere.

Vent! Du har glemt
noe...

Du får umiddelbar Cashback kun hos OnBuy! Skriv inn e-posten din nedenfor, så sender vi deg en kopi av handlekurven din slik at du sparer tid senere.

Ved å oppgi e-postadressen din blir du automatisk lagt til i databasen vår, hvor du kan få personlige Cashback-tilbud og tidlig tilgang til våre beste tilbud. Du kan når som helst melde deg av e-postene våre, og vi deler aldri opplysningene dine med andre. Les vår personvernerklæring og vilkår og betingelser for å finne ut mer.

Før du går videre...
Husk, du får kun umiddelbar Cashback på alt hos OnBuy!

Vil du ha tilgang til personlige tilbud og de beste Cashback-ratene? Meld deg på nyhetsbrevet vårt nedenfor.

Du kan når som helst velge å ikke motta e-post fra oss, og vi deler aldri opplysningene dine med andre. Les vår personvernerklæring og våre vilkår og betingelser for å finne ut mer.

Denne siden har utløpt.

Vennligst oppdater siden for å fortsette å handle.

Oppdater og fortsett